Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zákaz domobran v České republice!

SPD a KSČM se připojily k návrhu zákona z dílny Jana Hamáčka na zákaz domobran v České republice! Spolupředkladateli návrhu zákona jsou jak Jiří Kobza z SPD, tak i Zdeněk Ondráček z KSČM! Národní domobrana Marka Obrtela se tak stane nelegální organizací za pomoci poslanců, kteří dostali v roce 2017 důvěru od alternativy! Zákon místo domobran zavede kurzy střelecké přípravy na střelnicích, aby lidé uměli střílet, ale nikoliv, aby se uměli organizovat k obraně! Zakládat domobrany s ideologickým programem ochrany vlasti je prý v rozporu s demokratickou společností! Za členství v domobraně pokuta 200,000 korun a odebrání zbrojního pasu!

 
 

SPD a KSČM se připojily k návrhu zákona z dílny Jana Hamáčka na zákaz domobran v České republice! Spolupředkladateli návrhu zákona jsou jak Jiří Kobza z SPD, tak i Zdeněk Ondráček z KSČM! Národní domobrana Marka Obrtela se tak stane nelegální organizací za pomoci poslanců, kteří dostali v roce 2017 důvěru od alternativy! Zákon místo domobran zavede kurzy střelecké přípravy na střelnicích, aby lidé uměli střílet, ale nikoliv, aby se uměli organizovat k obraně! Zakládat domobrany s ideologickým programem ochrany vlasti je prý v rozporu s demokratickou společností! Za členství v domobraně pokuta 200,000 korun a odebrání zbrojního pasu!

Uteklo jen pár dnů od Nového roku a máme tu první skandál tohoto roku na domácí alternativní scéně. V čele tohoto průseru je opět SPD a dokonce i KSČM. Nejprve se musíme omluvit Janu Hamáčkovi, kterého jsme v naivní představě dlouho podezřívali, že je jediným a výhradním autorem návrhu zákona o zbraních, který zakazuje v České republice vznik a provoz domobran. Původně se zdálo, že se jedná čistě o iniciativu Ministerstva vnitra a Jana Hamáčka. Jenže, dnes došlo k odhalení souvislostí, a je to venku. Úřad vlády totiž nahrál na sněmovní servery dokumenty [1] k tomuto návrhu zákona a z dokumentů vyplývá, že se vůbec nejedná o solitérní akci ministra vnitra, ale je to společný návrh prakticky všech zástupců Poslanecké sněmovny a spolupředkladateli zákona jsou tak dokonce i zástupci SPD a KSČM.

Pplk. Marek Obrtel, Nela Lisková a Alois Konečný, Rada Národní domobrany.

Pod návrh zákona se jako autoři vedle Jana Hamáčka podepsali poslanec ANO Jiří Mašek, Pavel Žáček z ODS, komunista Zdeněk Ondráček, Jiří Kobza z SPD, šéf poslaneckého klubu KDU-ČSL Jan Bartošek a poslanec TOP 09 František Vácha. Všichni tak pečou pěkně pospolu na tom, aby byl přijat protivlastenecký a protinárodní zákon, který dnes vláda odsouhlasila [2], a jenž zabrání občanům organizovat se na ochraně a obraně svých bydlišť, ve svých obcích, ve svých životních prostorech, kde bydlí a kde mají své rodiny, a rovněž na dobrovolné ochraně hranic ČR, které jsou dnes nehlídané. A to není všechno. V návrhu zákona se přímo uvádí, že zakládání a organizování spolků, jejichž náplní je domobrana opírající se o nějakou ideologii, např. ideologii obrany vlasti, je nebezpečný proces v rozporu s demokratickými principy.

Pokuta 200,000 Kč pro každého, kdo bude usvědčen z členství v jakékoliv domobraně

V důvodové zprávě návrhu zákona je doslova uvedeno, že… “Cílem návrhu zákona je zejména: – znemožnit, aby se paramilitární skupiny fungující mimo relevantní bezpečnostní systém České republiky vyzbrojovaly a aby se zbraněmi usilovaly o prosazování svých ideologických cílů; činnost takových uskupení je neslučitelná s demokratickou podstatou České republiky coby právního státu,” uvádí text v důvodové zprávě. Jinými slovy, zákon zněmožní lidem, kteří jsou legálními držiteli zbrojních povolení, aby se organizovali do skupin, které se snaží bránit a chránit své místo bydliště, obec, region, potažmo vlast jako takovou. Návrh zákona uvaluje pokutu 200,000 Kč za členství v domobraně každé fyzické osobě, která bude zjištěna, že je členem domobrany.

Pokud je osoba držitelem zbrojního oprávnění, nebude se moci podle tohoto zákona nijak sdružovat a stýkat s ostatními držiteli zbraní, a to v žádných spolcích, v žádných organizacích, v žádných klubech a v žádných skupinách, jestliže takové uskupení má v rámci své činnosti jakoukoliv činnost ve vztahu k zajišťování bezpečnosti bydliště, obce, regionu, nebo vlasti.

Zákon tímto říká, že můžete vlastnit zbraň, ale nesmíte se s ní organizovat ve skupinách za účelem obrany, ať už je to obrana pískoviště pro děti před domem, nebo obrana státní hranice ČR, která je v této chvíli otevřená, nechráněná, a každou noc skrze otevřené hranice ČR proudí desítky pašeráků, kteří dopravují migranty do Německa přes území ČR. Česká policie zadržuje méně než 1% těchto migrantů, podle údajů německé policie.

Lidé se chtěli sdružovat k obraně země a vláda jim to teď zakáže pod hrozbou pokut, ztráty zbrojních licencí a zařazením na vnitrácký seznam extrémistů, vítejte v roce 2020

Když se tedy držitelé zbraní nebudou moci organizovat, stát jim podle návrhu tohoto zákona povolí tzv. střelecké přípravy, které budou organizovat tzv. akreditované osoby v prostorách střelnic. V praxi to má fungovat tak, že tato akreditovaná osoba bude provozovat střelecké kurzy jako OSVČ a bude případně i zaměstnávat další způsobilé osoby, které budou poskytovat střelecké kurzy na střelnicích. Problém je v tom, že toto nebylo a není účelem domobran. Lidé v domobranách jsou ve většině případů držiteli zbrojních pasů a umí střílet, nestali se členy domobrany kvůli tomu, aby se naučili střílet. Od toho domobrany nevznikly a to není a nebyl jejich účel. Navrhovaný zákon tak nahrazuje jablka hruškami a snaží se vnutit veřejnosti pocit a dojem, že zákon nikoho o nic nepřipravuje, pouze něco reguluje.

Pplk. Marek Obrtel, zakladatel Národní domobrany.

Jenže, to je právě obrovská lež. Hlavní funkcí domobrany je náhrada vojenského výcviku, resp. vojenské služby, která v ČR chybí, protože politická garnitura posílá české vojáky do Iráku, do Afghánistánu a do dalších okupačních misí po světě, a dokonce se snaží posílat na 15 let do kriminálu člověka, který na internetu psal názory, že Afghánci se brání okupaci a mají právo se bránit.

Pražské vrchní zastupitelství teď dotyčného člověka obvinilo z podpory terorismu [3] a hrozí mu za pár komentářů na Facebooku prý až 15 let vězení. Ano, přátelé, 15 let natvrdo za to, že napsal na Facebooku, že Afghánci bojují proti okupantům a zabití čeští vojáci zkrátka podle něho dojeli na to, že jsou součástí amerických okupačních sil v zemi. Na Facebooku prý proto vyjádřil souhlas s konáním Afghánců, a tím se prý dopustil podpory terorismu.

Česká armáda hlídá maková pole v Afghánistánu namísto ochrany státních hranic ČR, přes které albánské gangy převaděčů pašují migranty směrem do Německa

Takže, zatímco čeští vojáci okupují Afghánistán a dokonce tam umírají, tak mezitím do Evropy proudí stovky tisíc migrantů ročně přes otevřené hranice Schengenu a rovněž přes vnitřní hranice členských zemí EU. Domobrany mají za úkol chránit hranice, hlídkovat na vytipovaných místech pašeráků lidí, zkrátka provozovat obranu a ostrahu země namísto české armády, která má plno práce s ochranou makových plantáží v Afghánistánu, s výcvikem iráckých policistů a s ochranou Pobaltí. Česká armáda neví, kam dřív v zahraničí skočit. Takže doma ta skutečná práce a obrana vlasti zůstává na domobranách.

Jan Hamáček, ministr vnitra a předseda ČSSD.

A to prostě někomu silně vadí, protože má strach, že ty domobrany by mohly jednou mít větší úlohu v obraně státu, např. před migrací, než jakou mají regulérní bezpečnostní složky státu. Domobrana je totiž hlavně o organizování lidí se společnými hodnotami a ideály ochrany a obrany národa, nejsou to spolky k výuce střelby někde na střelnicích, to je prostě úlet, který ukazuje, že návrh zákona se snaží chybějící nohu nahradit třetí rukou. Problémem státu není nedostatek střeleckých kurzů, do háje! Problémem národa je, že armáda trajdá všude možné po světe, zatímco české hranice nikdo nechrání a přes kopečky se pašují migranti do Německa, které potom Německo zadrží a vrátí do ČR, kde migranti už potom natrvalo zůstávají!

Vlastenci volili SPD a nakonec partaj pomáhá Hámačkovi předkládat zákony, které vlastencům napařují pokuty a zakazují činnost v domobraně… takové chucpe!

Když se podíváte na návrh zákona a navrhovateli tohoto dokumentu jsou kromě poslanců Demobloku, Hnutí ANO a ČSSD i poslanci SPD a KSČM, tak to prostě znamená, že je konec. Je vymalováno, všechny strany ve sněmovně se odkopaly, všechny jsou protivlastenecké, všechny usilují o podporu migrace, o utlačování a potlačování domobran, tátů od rodin, kteří chtějí svůj domov mít více bezpečný, protože po Evropě se potulují tlupy migrantů, pašeráků lidí, všichni to vědí a nikdo proti tomu nic nedělá.

Copak si nepamatujete, jak arabský migrant vloni nedaleko Terezína znásilnil [4] mladou ženu? Prostě šla po cestě, z pole vyběhl migrant, který předtím byl v Drážďanech propuštěn z vězení a byl vyhoštěn zpět do ČR, kde měl povolení k pobytu. Na cestě z Drážďan tak znásilnil českou dívku. A proč? Protože hranice nejsou chráněné, česká armáda trajdá po světě a domobrana chybí, a teď dokonce bude zakázána, a to i díky předkladatelům z SPD a KSČM.

Jiří Kobza z SPD, spolupředkladatel zákona na zákaz domobran.

Takže si to shrňme. SPD v září skrze své europoslance hlasovala v EU parlamentu pro usnesení o paměti národů, ve kterém se uvádí, že SSSR byl spoluviníkem vypuknutí II. sv. války [5]. Skandál, že to svět neviděl. A teď se najednou dozvídáme, že importér izraelských vín z okupovaných Golan, Jiří Kobza z SPD, je dokonce spolupředkladatelem zákona na zákaz domobran v ČR, tedy spolupředkladatel textu, který zastřešuje Jan Hamáček z ČSSD v dikci ministra vnitra. A připojí se k tomu i KSČM, Zdeněk Ondráček. Vy chcete chránit národ a zakazujete domobrany?

Kdo si myslíte, že jste? Nebo jinak, kdo si myslíte, že jsou vaši voliči? Hlupáci? Komu chcete cpát, že chráníte národní zájmy, když se autorsky spolupodepisujete pod protivlastenecké zákony z dílny ČSSD a ministra vnitra? Komu vadí tátové od rodin, kteří v sobotu navléknou maskáče a jdou do lesa v pohraničí hlídkovat, jestli tam nenarazí na pašeráky migrantů, tedy na albánské gangy převaděčů? Komu vadí držitelé zbraní, kteří se sejdou o víkendu a procvičí si základy vojenského výcviku a velení podle modelu švýcarské domobrany? Komu to vadí?

Když SPD pomáhá Hamáčkovi předkládat zákon na zákaz práce tátů od rodin, kteří chrání české hranice před pašeráky migrantů ve svém volném čase, tak je hotovo, je vymalováno! Zrada vlastenců!

No, že to vadí ČSSD a Janu Hamáčkovi, který je velkým přítelem muslimů v ČR, viz. jeho známá fotografie z islámského centra Alfirdaus v Praze, to pro nás není novinka [6]. Ale že autorsky na návrhu zákona na zákaz domobran se budou spolupodílet i poslanci KSČM, a dokonce i poslanci SPD, kteří se dostali do sněmovny v roce 2017 hlavně díky hlasům vlastenců a domobranců, to je prostě takové nosaté chucpe, které prostě nevymyslíš! To je takový šok, který nelze vysvětlit, protože je nevysvětlitelný.

Řeknu vám, co jim vadí nejvíce na domobranách. Nejsou to zbraně, to nemá s nimi nic společného. Naprostou sračku s prominutím na obhajobu tohoto zákona napsal Jiří Kobza v polovině prosince pro Parlamentní listy, kdy zákon na zákaz domobran označil za “cestu vpřed” pro vlastence [7]. Kobza by měl složit mandát ve sněmovně, měl by se omluvit voličům, že kdy lezl do politiky a měl by se věnovat spíš dovozu izraelských vín z okupovaných území Golan pro své “košer” zákazníky.

Nela Lisková, členka Rady Národní domobrany, rovněž honorární konzulka Doněcké lidové republiky v ČR. Zastoupení bylo českým soudem rozpuštěno na objednávku ukrajinského velvyslanectví v Praze.

Těm politikům prostě vadí ideová a ideologická výchova nových kádrů v řadách domobran a vadí to zjevně i SPD. Mají strach, že by tam vyrostly nové vlastenecké kádry, že by se z domobran vyklubala nová elita českého národa, že by z domobran byly farmy na nové vedoucí kádry, nové elity, nové vůdce. To je ta hlavní obava a důvod, proč nechtějí, aby se bývalí vojáci ČSLA a mladší ze současné AČR sdružovali v domobranách, protože by to vedlo k ideové a ideologické výchově nových kádrů.

Zemská domobrana již oznámila, že ukončuje ke konci minulého roku činnost, pokuta 200,000 Kč by pro ně byla likvidační [7]. Právě z tohoto chystaného zákona, který tuto pokutu zavádí, měla Zemská domobrana obavy. Prostě výchova kádrů k obraně vlasti není dovolena! A z toho ti zmetci ve sněmovně mají největší strach. Bojí se vlastních občanů, kteří chtějí bránit svoji vlastní zemi! Taková ostuda, takové plivnutí do tváře národu od poslanců, kteří se pod návrh zákona podepsali, a kteří pro něj zvednou ruku, anebo se zdrží, až se bude o něm hlasovat ve sněmovně. Budeme hlasování o zákonu ostře sledovat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

Zdroj:

https://aeronet.cz/news/spd-a-kscm-se-pripojily-k-navrhu-zakona-z-dilny-jana-hamacka-na-zakaz-domobran-v-ceske-republice-spolupredkladateli-navrhu-zakona-jsou-jak-jiri-kobza-z-spd-tak-i-zdenek-ondracek-z-kscm/

 

iří Kobza z SPD potvrdil, že návrh zákona o zbraních má za úkol zamezit vynášení zbraní ze střelnic do lesa a k praktickému použití domobrany! Ve vyjádření pro Parlamentní listy neochotně přiznal, že účelem zákona je nedovolit činnost spolkům, které pomocí zbraní prosazují ideologický nebo politický rámec své agendy, tedy např. agendu domobrany a ochrany domovů! Vrcholný politik z SPD odhalil, že branné spolky si mohou zvyšovat své znalosti a dovednosti, ale ne ozbrojenými prostředky! Takže domobrany smí být vyzbrojeny ostrými čepicemi a narušitelé hranic, až to uvidí, se ze strachu z takové výzbroje českých dobrovolníků dají na útěk! Anebo do smíchu?

 
 

Jiří Kobza z SPD potvrdil, že návrh zákona o zbraních má za úkol zamezit vynášení zbraní ze střelnic do lesa a k praktickému použití domobrany! Ve vyjádření pro Parlamentní listy neochotně přiznal, že účelem zákona je nedovolit činnost spolkům, které pomocí zbraní prosazují ideologický nebo politický rámec své agendy, tedy např. agendu domobrany a ochrany domovů! Vrcholný politik z SPD odhalil, že branné spolky si mohou zvyšovat své znalosti a dovednosti, ale ne ozbrojenými prostředky! Takže domobrany smí být vyzbrojeny ostrými čepicemi a narušitelé hranic, až to uvidí, se ze strachu z takové výzbroje českých dobrovolníků dají na útěk! Anebo do smíchu?

Hnutí SPD pokračuje v procesu pomalé a trýznivé sebevraždy. V obrovském skandálu a kauze návrhu zákona o zbraních z dílny Jana Hamáčka z ČSSD a Michala Koudelky z BIS, k jehož návrhu a předloze se připojila i SPD spolu s KSČM, dnes došlo k dalšímu dějství, když Jiří Kobza z SPD, který je právě spolupředkladatelem zmíněného zákona ve sněmovně, poskytl [1] dnes pro Parlamentní listy neuvěřitelné vysvětlující prohlášení, kterým se poslanec za SPD snaží čtenářům vysvětlit nevysvětlitelné. Hned v úvodu si všimneme, že Jiří Kobza se inspiroval u Andreje Babiše výroky o kampaních a v textu si stěžuje hned z úvodu, že prý je to kampaň Aeronetu proti SPD! Je to kampaň, která prý má za úkol rozdělit vlastence v ČR, tvrdí Jiří Kobza.

Jiří Kobza, poslanec SPD.

Následně se potom snaží čtenářům vysvětlit, že daný zákon domobrany neruší, ale pouze má zabránit tomu, aby se ozbrojovali džihádisté, teroristé, členové skupin ANTIFA atd. Znovu tak opakuje argumenty, které jsou naprosto nulové a nesmyslné, protože teroristé, džihádisté, ani členové anarchistických frakcí nepoužívají legální střelné a registrované zbraně, a rovněž je nepoužívají k účelům obrany svých obydlí, domů, sousedství, čtvrtí, potažmo životních prostorů, národa a státních hranic. Problém je v tom, že znění zákona v paragrafu 3 v Hlavě II pomocí tří písmen definuje zákaz polovojenských, tedy paramilitárních spolků se stejnou definicí, jakou mají pouze domobrany a žádné jiné skupiny.

Kobza se snaží vykreslit nový zákon jako obranu před džihádisty a terorismem, jenže definice v paragrafu 3 v Hlavě II těmto skupinám a jejich popisu vůbec neodpovídá. Popis sedí pouze na spolky domobran

Když se podíváte v návrhu zákona [2] na zmíněná 3 písmena v paragrafu v Hlavě II, tak definují pouze a výhradně domobranu, nikoliv skupiny džihádistů, teroristů, nebo členů ANTIFA, protože na členy těchto skupin písmena “a” až “c” v paragrafu 3 v Hlavě II prostě nesedí. Žádná z těchto nelegálních skupin totiž nesplňuje podmínky polovojenského charakteru, který je ale naopak klíčovým znakem domobran. Džihádisté, teroristé, ani ANTIFA nemají paramilitární vedení a velení. Nemají vojenské hodnosti, nemají vojenskou hierarchii, nenosí uniformy.

Národní domobrana. Pplk. Marek Obrtel, vpravo.

Pane Kobzo, vy se snažíte z voličů vlastní strany dělat debily, kteří v životě nebyli na vojně a neví, co je to polovojenská milice, jak se definuje, jaké má popisové znaky, jak se určuje. Předpokládám, že si pamatujete z vojny školení PŠM, které bylo klíčovou náplní ideově-ideologické výchovy vojáků ČSLA k ochraně vlasti a právě polovojenské branné oddíly se od džihádistů, teroristů a dalších skupin liší právě vojenským způsobem vedení a velení. To je paramilitární charakter. Váš zákon, pod který jste se podepsal jako spolupředkladatel, v paragrafu 3 v Hlavě II zakazuje výhradně a pouze činnost domobran s polovojenským vedením a velením, tedy paramilitární subjekty. Nedefinuje ani teroristické skupiny, ani džihád. Tím se vaše SPD dopustila vlastizrady na vlastních voličích a hlavně na vlastencích v domobranách.

Džihádisté a teroristé nemají paramilitární charakter, nenosí uniformy a nemají vojenské velení

Vy totiž spoléháte na to, že mnoho voličů SPD již nebylo na vojně, anebo byli na vojně v době, kdy vojna už nebyla vojna. Každému, kdo byl na vojně, tak jasně dojde, že písmeno “a” v paragrafu 3 v Hlavě II zákona definuje spolky domobrany, které z logiky věci samé mají polovojenský, tedy paramilitární charakter a vojenské velení, tyto spolky logicky mají legálně držené střelné zbraně, a stejně tak tyto spolky prosazují společnou ideologickou a politickou agendu, která spočívá v ideologii vlastenectví, tedy v ochraně vlasti, vlastní země, hranic, domova, bydliště.

Happening na podporu domobran v Brně.

A teď vás, pane Kobzo, chytnu za slovo i za zákon, jehož jste spolupředkladatelem, a zeptám se vás: Mají džihádisté, islamisté, teroristé, členové ANTIFA a jiní, proti kterým prý je zákon namířen, všechny 3 výše zmíněné atributy uvedené v Hlavě II ve zmíněných 3 písmenech? Nemají! Nejsou to polovojenské jednotky, nemají jejich charakter, ani uniformy, ani strukturu vojenského velení. Nemají vůbec legální zbraně. Nezakládají vůbec žádné legální spolky. Nechodí na střelnice. Neprosazují politiku a ani agendu skrze legálně registrované spolky, ale pro prosazování své agendy používají teror, násilí a strach. Takže, pane Kobzo, proti komu je ten zákon vlastně namířen, když na teroristy, džihádisty a členy ANTIFA zjevně popis v paragrafu 3 nesedí?

Jiří Kobza přiznal, co je cílem zákona: Udržet branné spolky v učebnách a na střelnicích, nesmí se pohybovat nikde jinde a nesmí bránit vlast se zbraní v ruce

Vy ovšem na tuto otázku překvapivě sám odpovídáte v článku na Parlamentních listech. Odpovídáte neuvěřitelně upřímně, takže si dovolím váš výrok citovat: “Ozbrojenou skupinou však není ani například branný spolek, který organizuje výuku a výcvik ve střelbě fakticky ve formě vojenského výcviku, pokud jeho cílem je toliko zvyšovat znalosti a dovednosti svých členů, a nikoli ozbrojenými prostředky prosazovat svou na určité ideologii založenou společenskou agendu.” Za tento výrok, pane Kobzo, vám děkuji. Slova upřímnosti se dnes cení a jsem rád, že toto ve Vašem článku zaznělo.

Domobrana na Ukrajině, oddíl Azov při výcviku. To zjevně nevadí, domobrana na Ukrajině je košer. V Česku ji ale nechce už ani SPD, ani KSČM.

Ten citovaný úsek totiž potvrzuje a usvědčuje SPD z toho, co vy považujete za vlastenectví a za obranu. Předkladatelům tohoto zločinného zákona totiž nevadí branné spolky, které třeba nakrásně mají vojenský výcvik, maskáče, mají vojenské velení, mají legálně držené zbraně, střílí z nich. To vám nevadí, pokud se toto odehrává na střelnici. Co vám však zjevně vadí, to je situace, kdy se tato skupina, do té doby členů branného spolku, zvedne a odejde ze střelnice a začne hlídat svá obydlí, své okolí, lesy, pohraničí, své domy, třeba před zloději, když začnou hlídkovat v parku v noci, když začnou chodit po lesích na státní hranici, když zkrátka začnou chránit a bránit s legálně drženou zbraní vlastní zemi.

Domobrana se řídí jedinou ideologií a agendou, která od této chvíle vadí nejen Janu Hamáčkovi, ale už i SPD: Agendou obrany vlasti vlastním přičiněním občanů. A je to venku! To je to, co jim vadí a čeho se bojí!

Jak sám v článku ve zmíněné citaci uvádíte, zákon nemá spadeno na branné spolky, které si zvyšují znalosti a dovednosti, myšleno tedy dovednosti na střelnici, ale nesmí těmito zbraněmi prosazovat svou ideologii, tedy ideologii obrany vlasti, obrany domovů, obrany státních hranic atd. Protože přesně domobrana tvoří klíčovou ideologii společenské agendy, kterou tyto skupiny tátů od rodin plní, dobrovolně, ve svém volném čase, protože nikdo jiný obranu vlasti, hranic a domovů v problematických lokalitách nezajišťuje z ozbrojených složek státu.

Švýcarská domobrana během vojenského výcviku.

V Praze řádí několik měsíců gang bytařů, kteří vykrádají rodinné domky, zoufalí obyvatelé před několika dny se složili finančně na bezpečnostní agenturu, aby bránila jejich domy [3]. Policie je bezmocná. Bezpečnostní agentura ale nemá kapacity na ochranu tak velkých prostor. Právě v tomto případě by byla na místě domobrana. Jenže, co uděláte vy jako poslanci místo toho? Namísto toho se připojíte k drakonickému zákonu z dílny Jana Hamáčka a zakážete domobrany, a nemáte ani odvahu to slovo do zákona vložit, tak to zaobalíte do 3 písmen definice v paragrafu 3, aby se to nepoznalo. Vy totiž chcete, aby branné spolky působily jenom na střelnicích, aby si zvyšovaly znalosti a dovednosti, ale aby nikdy nesměly své znalosti, dovednosti a legálně držené zbraně použít k prosazování agendy, tedy agendy obrany a ochrany české vlasti a životního prostoru.

Domobrana v lesích a na ulicích, podle nového zákona, bude moci být vyzbrojena maximálně ostrými čepicemi

Udělal jste dobře, pane Kobzo, že jste v článku na PL odhalil, proti komu je zákon namířen, tedy proti každému, kdo by chtěl ozbrojenými prostředky chránit a bránit svoji vlast, hranice, domov. Jinými slovy, domobrany mohou dál fungovat, pokud odloží zbraně, nebudou mít v ruce ani zbraň, ani obušek, ani klacek, ale mohou mít v ruce čepice, kterými mohou prosazovat svoji ideologickou agendu obrany vlasti bez obav z pokuty 200,000 Kč. A těmi čepicemi potom mohou narušitele hranic umlátit, i když to asi bude umlácení smíchem, až gang albánských pašeráků migrantů uvidí v maskáčích české domobrance, jak jsou vyzbrojeni čepicemi v rukách a hrozí jim pěstí.

Domobrana je definována: Paramilitárním vedením a velením, používáním zbraní k provádění ideologické náplně obrany vlasti, a organizováním ozbrojených lidí. A přesně to nový zákon v ČR má zakázat! Hotovo, vymalováno, šmitec a konec keců od politiků!

Namísto toho, aby SPD podala ve sněmovně návrh na vystoupení z NATO za teroristický akt války americké armády na území Iráku minulý týden, kde americká armáda provedla atentát na nejvyššího velitele íránských ozbrojených sil, který přivádí svět na práh III. světové války, tak místo toho se snažíte vykličkovat ze zodpovědnosti a z podílu na Hamáčkově drakonickém zákonu namířeném proti českým vlasteneckým spolkům domobran.

Topíte se ve lžích a v blábolech o tom, že zákon je prý namířený proti džihádistům a islamistům, když víte moc dobře, že nikdy nepoužívají legální zbraně, nikdy neutváří se státním povolením spolky, pracují v utajení a ilegalitě. To nám chcete cpát, abychom uvěřili, že zákon je namířen proti tomu, aby si Islámský stát nebo An-Núsrá nemohla v Praze otevřít pobočku s legálními členy, s legálními zbraněmi a se stanovami? To vám z toho izraelského vína už tak přeskočilo, že si myslíte, že vlastenci jsou tak tupí, že nepoznají, proti komu je v paragrafu 3 dotyčného zákona namířena tato právní úprava? Je to zrada SPD na vlastencích z domobran! Nikdy vám to nezapomenou!

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

Zdroj:

https://aeronet.cz/news/jiri-kobza-z-spd-potvrdil-ze-navrh-zakona-o-zbranich-ma-za-ukol-zamezit-vynaseni-zbrani-ze-strelnic-do-lesa-a-k-praktickemu-pouziti-domobrany-ve-vyjadreni-pro-parlamentni-listy-neochotne-priznal/

------------------------------------------------------------------------

Fotografie jsem smazal.

------------------------------------------------------------------------

Dodatek od Mě( Davida).

Prezident a část politiků se přátelí s Čínským vedením která nechá Čínským občanům odebírat orgány za živa,mučí,nechá mizet nepohodlné,zabíjí,a posílá nepohodlné lidi do koncentračních táborů,to některým moc nevadí.Kdyby to dělal někdo z VÁS v ČR jste největší zločinec a skončíte na doživotní ve vězení a i za to že se s nimi přátelíte nebo berete od nich peníze a obchodujete.To je asi proto že nejste Prezident nebo politik.Jaký na to má názor Ústavní soud,právníci,policie? Jestli se to nezačne vyšetřovat a nebude zjednána náprava potom máte právo na svoji obranu před státem a jeho vedením.Poradte se s svými právníky.Jestli Vám právnici řeknou ano je to tak vedení státu spolupracuje,obchoduje,přátelí se zločinci a ústavní soud je nezbaví moci potom máte právo na vytváření a organizování domobran na ochranu sebe,rodiny,přátel,kolegů,sousedů,domova,země.Jestli Vám budou chtít dát pokutu 200 000 Kč řekněte že část vedení státu spolupracuje,obchoduje,přátelí s Čínskou Diktaturou a že to děláte v zájmu zachování demokracie a k ochraně státu a rodiny.