Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVNI22

2101.Ochránce Lidských Práv.
Jsem pro aby byl vrácen zpět název Ochránce Lidských Práv z Veřejný Ochránce Práv.

2102.Počet lidí.
K přímé volbě Prezidenta bylo potřeba 50 000 lidí.
K obecnému referendu 450 000 lidí.
Navrhují Vám na odvolání Prezidenta,Poslance,Senátora také 50 000 lidí.
Navrhuji Vám aby při  nákupu vojenské techniky od USA nebo dostavbu jaderných bloků by bylo potřeba 450 000 lidí kteří to politikům umožní nakoupit nebo postavit.
Když chtějí něco oni tak se Vás ani nezeptají nebo to udělají tak aby jim to prošlo a když něco chcete Vy tak Vám to nedovolí nebo to udělají tak aby jste to měli těžší a moc jste jim do toho nezasahovali.

2103.Pole(Ples :-) ) pod mořskou hladinou.
Pod mořskou hladinou by se postavila skleněná konstrukce ve které bude obilí,ovoce,zelenina.
Konstrukce by měla být v nízké hloubce a vhodném místě kvůli slunci,světlu,teplotám.
Tato stavba by se mohla hodit v místech kde dochází často k požárům nebo jsou špatné klimatické podmínky.  
Moře nebo velké jezero může snížit teplotu o několik stupňů.
V závislosti na okolních teplotách a umístění konstrukce bude možná zapotřebí klimatizace nebo ukládat teplotu z moře a na večer nebo při nižších teplotách se uvolní na pole nebo sady.    
Vedle konstrukce by bylo podmořské odsolovací zařízení které bude zásobit pole,stromy,keře vodou.
Na střeše konstrukce kde je obilí,ovoce,zelenina by bylo zavlažování.

2104.Stříška nad oheň.
Byla by verze do batohu nebo auta a ty by se lišili velikostí a hmotností.
A také by byla jednovrstvá a dvouvrstvá verze.
Stříška nad oheň by měla bránit uhašení ohně při dešti nebo větším sněžení.
Stříška by stála na 3 nebo 4 nohách.
Horní část by jste mohly používat na opékání a vaření a horní část by mohla být částečně odsouvací a pod tím by byly schována žebra.Dvouvrstvá verze by měla uprostřed prostor pro větvě a klacíky aby se sušily nebo byly schovány před  deštěm než si uděláte nový oheň.     

2105.Terorista Balda,Čína,Prezidenti a politici,Super schopnosti.
Případ teroristy Baldy jsem do hloubky nesledoval a neznám detaily.
Jeho čin mu neschvaluji a je dobře že se nikdo nebyl zraněn.
Důvod znám proč to udělal ale chtěl bych vědět jestli to má souvislost se státem  a politiky a s tím že odmítají zakázat zákon Šaria a nestřeží hranice a jestli oni jsou příčinou jeho činu.
Neříkám že všichni Muslimové,Černoši,Imigranti jsou špatní.
Falešnou vlajku používají i někteří politici a armády z nějakých států.
Pan Terorista dostal 4 roky.
Němci vrátili na České hranice imigranta který na poli znásilnil ženu možná kdyby tam byl plot,zdi,stráže možná by se to nestalo.
Kdo za to nese odpovědnost a jak ten imigrant a případ dopadl?Co když jich bude později více?  
Za překážku na kolejích,ohrožení cestujících,a nyní si nejsem jist jestli byl poškozen vlak asi jo s cílem později ochránit jiné lidi 4 roky s cejchem teroristy.
Prezident,stát,část politiků,obchodníků se přátelí a obchoduje s Čínou kde lidem odbírají orgány za živa,mučí,zabíjí,mizí a je to v pořádku.Do vězení nikdo nešel,žádný soud a ani Ústavní soud a zajímal by Mě názor pana Rychetského který doufám jednou zveřejní v televizi,policie a BIS nic nevyšetřuje alespoň o ničem nevím.  
Vidíte to ,Terorista Balda si přál ochránit lidi v budoucnu a část vedení státu podporuje a spolupracuje se zločinci.
Představte si podobnou situaci v České Republice.
Jste Šéf-ka zločinecké organizace a zabíjíte,mučíte,vraždíte,unášíte,odebíráte orgány které prodáváte do zahraničí.
Přijedete na návštěvu k Prezidentovi,kde je pár dalších politiků a obchodníků a domluvíte se že jim budete posílat peníze právě za ty prodané orgány na jejich projekty.A oni při tom budou vědět co děláte ale budou dělat že neví a brát krvavé peníze.
Peníze za které se postaví silnice a lidé budou jezdit po asfaltu který byl zaplacen smrtí,bolestí,zločiny jak v Číně,ČR a dalších zemích kteří jim to tolerují.
Až pojedete po silnici tak si můžete říct.
"Tahle silnice stojí na mrtvých Číňanech tenhle kilometr jsou je za ledviny,další za játra a tento za plíce."
To Mě ujišťuje že současné systémy vládnutí nefungují a že občané by měli vládnout politikům nebo na tom stole možná jednou také skončíme a za naše orgány poletí na dovolenou k moři nebo pojedou do restaurace na večeři.
Co na to vytvořit počítačovou hru kterou v Číně zakážou?    
Jste skupina dobrovolníků která odcestuje do Číny a tam budete bojovat s vojáky,policisty,lékaři,zločinci a Vaším úkolem bude osvobodit co nejvíce nevinných Čínských  a Tibetských občanů.
Čím více jich osvobodíte tím více dobrovolníků ze zahraničí se k Vám připojí a současně v Číně vznikne Čínská svobodná armáda a Tibetská svobodná Armáda.
V pozdějších misích by jste si mohly znovu zvolit jestli chcete bojovat za Evropu,Svoji Vlast,Č.S.A,T.S.A.
Podle armády by se lišili zbraně,oblečení,mise,prostředí,atd.
Ve hře by bylo upozornění a tuto hru by mohly hrát pouze lidé od určitého věku.
Žádám Vás aby jste to nerealizovali fyzicky!!!.
Někteří vojáci,policisté a další jsou tak vycvičeni,zmanipulováni,donuceni,mají strach o své rodiny a přátelé.
Vojáci a policisté kteří mají strach neuposlechnout ale zároveň se jim nechce zabíjet a útočit na své nevinné občany.
Jestli jste v nitru na straně svých občanů ale bojíte se nadřízeným a některých kolegů používejte proti nim svoji mysl.
Představujte si že Vaši zlý nadřízení a kolegové se stávají hodnější a nikoho nešikanují,nezneužívají,nevraždí a nemlátí bezbranné a nevinné.Na oko jsem s Vámi a poslouchám ale vnitřně působím (proti Vám).
Jestli s nimi chcete bojovat tak jen pomocí Vaší mysli,představivosti,víry,srdce,přesvědčení,modliteb,lásky.
Lehněte si nebo se posaďte a přestavujte si že jste Super Hrdina-ka od Marvel-a.
Vyberte si jaké chcete mít super schopnosti a jak budete vypadat jak se tam dostanete,kde jste a jaké máte cíle ale nesmí nikdo zemřít.  Někdo bude mít super schopnost ničit kamerový systémy pomocí síly mysli nebo pohledem nebo nenápadném ukázním prstu na kameru.
Někdo z Vás bude mít super schopnost se přetransformovat do elektronické formy a přenést se kabelem nebo bezdrátově  do kamerového nebo bezpečnostního centra kde budete vypínat kamery a firewall nebo jim přeprogramujte software nebo spálíte hardware.
Někdo z Vás bude mít Super schopnost Láska na každého koho pomyslíte,potkáte,dotknete z toho odejde zlo,špatná nálada,nenávist,zloba,démoni,a začne být hodný,laskavý,milující,ohleduplný.      
Někdo z Vás bude mít Super schopnost rezavého viru který bude ničit bojové stroje,podíváte se na tank a ten začne reznout a rozpadat se na prach.
Někdo z Vás bude mít Super schopnost elektro očí nebo rukou která bude deaktivovat jaderné a jiné rakety a satelity.  
Čemu věříte to zažijete.

2106.Dvouvrstvá pneumatika a dvě duše a dvě pneumatiky.
Dvouvrstvá pneumatika by měla dva povrchy,když by byla první vrstva poškozená nebo sjetá tak se sundá a může se použít další pneumatika.Duše se více nafoukne aby se ztratil výškový rozdíl.   
Kolo od motorky nebo auta by mělo dvě duše a dvě pneumatiky.
V případě propíchnutí vnější duše a pneumatiky se sundá a bude se používat vnitřní duše a pneumatika.

2107.Nafukování duší zevnitř auta.
Možná už něco takového je.
Auto by mělo v sobě kompresor a v podvozku auta by byly hadičky.
Před nafouknutím duší se zapne systém nafouknutí duší a auto se trochu posune tak aby ventilky a hadičky v podvozku pasovaly do sebe a propojí se a duše se nafouknou.
    
2108.Evropské Ženské Legie.
Jestli-že se ženy ve Švédsku a jinde v Evropě a na Zemi se cítí v ohrožení a jsou ohrožování potom vedení státu a policie selhalo a ženy ve Švédsku a by se o svoji ochranu měli postarat sami.
A jestli-že vedení státu nebo policie jim v tom bude bránit nebo jim nezačne více pomáhat potom to je znamení že jim na jejich bezpečnosti nezáleží nebo nejsou schopni jim už bezpečnost zajistit.
V každé Evropské Zemi by vznikla jedna hlavní organizace a v ní menší skupiny.
Evropská Ženská Legie Švédsko Malmo(EŽL-Š-M)psalo by se to v Angličtině nebo Švédštině a v dalších zemích podle svého jazyka.Někteří muži používají hrubou sílu,intriky,alkohol,drogy,početní převahu.
Některé ženy by měli začít cvičit,posilovat,běhat,učit se techniky sebeobrany,přežití ve městě a v přírodě,mít zmapované město a okolí jakou uličkou mohu utéct a kde se mohu schovat,chodit ve skupinách.
Mohly by jste mít seznam lidí u kterých by jste se mohly schovat kdyby Vás někdo pronásledoval i u cizích ale prověřených.
Mohly by se vytvořit byty a domy které by byly přímo vytvořeny za tímto účelem kam by jste se mohly v případě potřeby schovat.
Na vhodných místech si vytvořte svoje úkryty a tam si uložte obrané prostředky ale zajištěné,zahrabte si pod zem zabalenou dřevěnou pálku,pepřový sprej do krabičky na klíč,lékárničku nebo tabletu proti těhotenství,záložní mobil s náhradní baterií  a  solární nabíječku,oblečení,paruky,brýle aby jste mohly rychle změnit vzhled.
V každé Evropské zemi si založte bankovní účet a kryto peněženku a každá pobočka v zemi.
V případě že by Vám stát zablokoval peníze v bankách tak použijete kryptoměnu nebo požádáte o peníze okolí země.   
Vytvořte si svoje internetové stránky pro veřejnost ale nemějte na nich žádné osobní informace aby Vám neukradli data.    
Potom si vytvořte internetové  stránky pouze pro E.Ž.L. které jsou přístupné pod heslem a bylo by dobré aby nebyly k nalezení ve vyhledávačích ale po zadání přesné IP adresy nebo jména.
Všechny útoky zaznamenávejte ať ty odražené tak ty prohrané.
Vytvořte si seznamy a mapy kdy,kde,kdo,jak,úspěšnost odražení,jejich fotografie a videa a jejich zveřejnění pokud to zákony země umožňují nebo si to budete posílat mezi sebou aby jste měli přehled kdyby jste je potkali aby jste byly připravené a zavolali policii nebo si to s nimi vyřídili i s následky které to bude mít.
Představte si že skupina 7 trénovaných žen si to vyřídí se 2 muži které napadají a znásilňují ženy po okolí a vše si to natočí na video a pustí do světa ale dejte si pozor aby nebyly ozbrojenější více než Vy a zavolejte policii i když je třeba potom pustí aby jste měli alibi.Představte si že by se Vám je podařilo přeprat a spoutat nebo by se dali na útěk to by bylo pro ně ponižující a příště se budou chtít pomstít  a zavolají si posily.
Díky tomu by jste ukázali světu a dalším ženám že jste schopni se sami ubránit bez pomoci policie a státu.
Samozřejmě po rozmazaní Vašich tváří,těl,oblečení a také si dejte pozor na kamery ale nesmíte být brutální nebo útočit pokud jsou bezbranní nebo leží na zemi.
Vytvořte si svoje pohotovosti a šifrované telefonní linky kam zavoláte když budete potřebovat urgentně pomoci ale bude záležet na okolnostech.V případě závažných věcích zavoláte policii a potom Vaši podporu a nebo pokud policii nedůvěřujete nebo bude nedostupná potom volejte jen svoji podporu.
Operátorovi zadáte kod pod kterým zjistí Vaši identitu,bydliště,polohu ale počítač nebude připojen k internetu.   
Znali by jste několik kodu pro různé situace.
Například že jste uvězněná-zadržená ale snaží se další vlákat do pasti ale nemůžete to říct běžným způsobem.
Operátor by Vám  radil kam máte běžet a co dělat kde se můžete schovat,kde najdete předmět který Vám může pomoci nebo kde jsou Švédští muži kteří se Vás mohou zastat pokud je najdete,kde je policejní stanice,lékařská pohotovost nebo nemocnice,atd.  
Můžete požádat aby pro Vás přišla zásahová skupina které Vám pomůže ale dejte pozor aby to nebyla past.
Prověřený lidé by Vám mohly aktivovat,nasměrovat,svoje kamery na ulici aby jste měli přehled o situaci na daném místě a důkazy.
Můžete použít i slušné a prověřené bezdomovce nebo se za ně vydávat nebo za imigranta kteří budou sledovat okolí a podávat informace.Mohla by být vytvořena i aplikace ale pokud možno aby to nebyl Android.
Můžete použít VPN,TOR,Linux Tails něco co Vám vyhovujete.  
Podporovat Vás mohou samozřejmě i muži kterým věříte a máte prověřené.
Jestli se cítíte ve své zemi v nebezpeční a bojíte se vyjít ven na ulici a politici co za to nesou odpovědnost by měli skončit před soudem a lidem to vysvětlit.
Občané Švédska dejte peníze dohromady a zaplatě si právníky a ať Vám to politici kteří jsou za ten stav odpovědní to vysvětlí.
Jestli-že kvůli jejich chování je ve Vašich zemích znásilňování,výbuchy,násilí,vraždy,a přišli k Vám hosté bez prověření a kteří se tam začínají chovat jako doma a možná se potom stanete služebnictvem ve vlastní zemi.
Kdo to umožnil?Kdo to zapříčinil?Byly porušeny tehdejší zákony?Co je cílem?Kdo z toho má prospěch?Byly za to potrestáni?
Má smysl se spoléhat na stát a policii nebo se začít starat sami o sebe,přátelé,spoluobčany?
Vytvořte si seznam všech selhání a lží policie,státu,soudů,médií plus důkazy a zveřejňujte to a to i v dalších Evropských jazycích aby jste mohly varovat ostatní a měli přehled o Vaší situaci a případě se mohly připravit.
Proti slušným imigrantům nic nemám.
Na YouTube jsem viděl jak skupina mužů útočí na plot Izraele a Izraelští vojáci ho střelili do nohy,kdyby jste pronikli do Oblasti 51 v USA tak Vás tam mohou i zastřelit.
       
2109.Jižní Evropa a Imigranti.
Jižní Evropa si stěžuje  že je zavalená imigranty a že žijí ve špatných podmínkách chce je posílat dál do Evropy a na co tam mají armády a policii.
Já nemám takový přehled o situaci v Řecku ale myslím že samotní Řekové jsou na to ekonomicky špatně a k tomu se musí starat o další spoustu lidí a jestli se chovají násilně tak to celou situaci ještě zhoršuje.
Vytvořil bych námořní blokádu a u pláží postavil hlídkovací věže,základny,monitorovací zařízení,nasadil drony které budou hlídkovat nad mořem a plážemi,dobrovolníky,armádu a policii.
Občané kteří mají k dispozici drony mohou pomáhat s hledáním a podávat informace o pohybech.
Nyní jsem si uvědomil co když to celé je proto aby se pod záminkou bezpečnosti omezili práva Evropských občanů a tak se nad nimi získala větší kontrola a moc kterou by jinak Prezidenti,politici,státy a bezpečnostní složky  nezískaly.    
Něco podobného jako se stalo v Americe po 11.9.
Lidé co hledají pomoc v Evropě a potom se zde budou chovat násilně a začnou si to tady přizpůsobovat ke svému obrazu tak to ne.Jestli s tím souhlasíte jsem pro vytvoření kvot-limitů na násilné chování a zločinů imigranty.
Jestli bude v nějaké obci,městě,státě překročen limit násilí a zločinů toto město,obec,stát nebude už přijímat a podporovat žádné další imigranty.
Jestli obec,město,stát není schopen zajistit bezpečí vlastním občanům v tomto případě se žádný další imigranti nebudou přijímat.
Jestli je v Evropě demokracie tak by mohly občané požadovat referenda o přijímání imigrantů a přesun imigrantů kteří se dopustili středních a těžkých zločinů.
Všem Muslimským a Africkým imigrantům se oznámí že pokud spáchají určité zločiny a to i za lhaní o původu,věku,kriminální minulosti budou převezeni do jakékoliv Muslimské nebo Africké země která je přijme.

2110.Reportážní program v televizních novinách.
Ve spodní části televize by se ukazoval název současné reportáže a jak dlouho bude trvat minuty,sekundy,hodiny a také by se tam ukazoval název příští reportáže a jako dlouho bude trvat.
Před televizními novinami by se ukázal seznam reportáží a jejich časy odvysílání pomocí těchto informací bych se mohl orientovat a nesledovat zprávy které mě nezajímají a přepnout to pouze na zprávu která mě zajímá.

2111.Nový soudní zákon.
Na svobodném vysílači je několik rozhovorů Davida Rátha a tak mě napadlo vytvořit zákon že každý obviněný by mohl požádat o přenášení soudního líčení na televizní obrazovky a na internet aby občané měli úplný přehled o situaci a média a stát to nefiltrovala a obviněný by mohl veřejnosti sdělit svůj názor.
Pro tyto účely by se vytvořil státní televizní kanál nebo internetové stránky.
 
2112.Vlastní výběr kontrolního soudního znalce.
Soud vybírá soudního znalce a Vy by jste si mohly vybrat kontrolního znalce kterého si sami vyberte se seznamu.
Tím by se mohlo ztížit aby se někteří soudci,soudní znalci a další domluvili na odsouzení nějakého člověka který nic neudělal
a nebo to zmanipulovali.
          
2113.Náhodný vývěr soudních znalců,soudců,advokátů,státních zástupců,policistů z (Klobouku).
Obviněný přijede na soud kde se bude projednávat jeho-její soud v nějaké nádobě si náhodně vybere lidi kteří se budou účastnit jeho-jejího procesu.
Obviněný  dostane kompletní seznam lidí které si může náhodně vybrat a po výběru bude mít právo si zkontrolovat všechny míčky-válečky z losovací nádoby jestli to souhlasí.
Před vyšetřováním nějakých zločinů nebo podezření si obviněný může náhodně vybrat služebnu nebo policisty kteří se tím budou zabývat,jestli to obviněný nebo podezřelý odmítne bude mu náhodně přiděleny.  
Pomocí toho způsobu by bylo horší se domlouvat na špatnostech  to by musely mít pod kontrolou úplně všechny kteří jim půjdou na ruku.

2114.Mediální Ombudsman,komise,tresty,rating.
Některá média a novináři lžou,překrucují,vymýšlí,manipulují s informacemi tak aby Vás zmanipulovali proti jim nepohodlným lidem aby jste jim nevěřili,nadávali,útočili,vyhrožovali protože dostaly příkaz od svých šéfů.   
Těmto nepohodlným lidem se snaží ztížit nebo zničit život skrze Vás jenom Vás využijí pro jejich cíle.
Polovina komise by byla ze státních zaměstnanců a druhá z odborníku kterou by volili a odvolávali občané.
Ombudsman by měl na starost analýzu médií,reportáží,článků,rozhovorů atd.jestli určitý člověk byl dopředu obviněn a znevěrohodněn než se vůbec začalo s pořádným vyšetřováním a byly předloženy důkazy atd.
Jestli se ukáže že šlo o mediální lynč který byl na základě nepravdivých nebo překroucených informací tato média budou muset
platit pokuty a odškodnění a omluvit se a také zveřejnit omluvu a také se jim sníží rating důvěryhodnosti.
Jako jako trest by měli ze zákona nařízeno snížit objem výtisků a počet reklam a kratší vysílání.
Televize nebo rádia by byly v provozu do půlnoci a potom by se ve smyčce se přehrávalo oznámení že proč byl provoz přerušen a kdy bude obnoven.    

2115.Papež František,Uprchlíci,bohatství,,Vatikán,Kristus,Zkouška.
Mluvil o lhostejnosti k uprchlíkům proto mu navrhuji aby zveřejnil bohatství Vatikánu a náhodně bylo vybráno 77 uprchlíků kteří z Vatikánu vyberou věci které se následně vydraží a za ně se nakoupí potřebné věci pro uprchlíky.
A doufám že se cennosti neschovají než tam ty uprchlíci přijdou a rovněž bych si přál aby Vatikán a Papež  zveřejnili celkovou částku  a kolik jim každoročně poskytly plus dokumentaci aby se to dalo ověřit.   
Myslím si že Ježíš Kristus by to udělal,udělá to i Papež?Zůstane jen u slov a počká na ostatní státy nebo půjde také příkladem?
Dá přednost bohatství Vatikánu před pomocí druhým?Co by udělal Kristus?
Je Papež František  a Vatikán hoden vedení Křesťanské víry?
Káže vodu a pije Víno?Jaký Papež má plat pokud nějaký má a jaké má celkové množství peněz a majetku?
Jestli se rozhodne pro aukci ať jsou tyto věci prodány do muzeí nebo lidem kde bude zaručena jejich bezpečnost ale kteří nebudou mít spojení s Vatikánem atd.  
Ať jsou uzavřeny smlouvy o zpětném odkupu za stejnou částku až bude Vatikán a Křesťanská Víra očištěna
nebo až si Křesťané budou moci zvolit a odvolat Papeže nebo až o tom rozhodnou sami Křesťané že se předměty mají vrátit do Vatikánu.

2116.Posunuté vánoce,zneužívaní Krista,Peníze,Nová tradice.
Přijde mi že Kristovo narození je zneužíváno k nakupování a k lepším obchodním výsledkům.
Jestli s tím budete souhlasit navrhuji změnu.
24.12.Bez televize a  rádia a novin,procházky přírodou,meditace,pokud to je možné zdravé stravování,modlitby,odpočinek,žádné velké nákupy,knihy,hudba,soustředění se na svoji duši.
25.12.Bez televize a  rádia a novin,vlastní tvorba složení písniček,povídek,scénářů,výtvarná a ruční práce,přemýšlení o rodině,přátelích,o Zemi a jiným planetách,duši,televize pro přehrávání a pc povoleno(Záleží na Vás jestli s to budete dodržovat nebo ne.
26.12.Návštěva přátel a rodiny,hraní deskových her,kluziště,divadla,koncert,zábava.
27.12.Žranice a rozdávání dárků.
Nebo to nechte jako to je nebo navrhněte něco jiného.

2117.Týdenní Mediální Tma.
Jestli s tím budete souhlasit navrhuji vypnout televizní a rádiové vysílače-přijímače a spustit je pouze v důležitých a krizových situacích,a papírové noviny a časopisy také.
Internetové zpravodajství by vydávalo pouze důležité informace které by občané měli vědět,žádné autonehody,vraždy,znásilnění,krádeže,přepadávání,
sebevraždy atd.
Tyto věci zveřejnit později.

2118.7.Květen,Státní Svátek,Vaší Duše a Boha,Práce a Volno.
Navrhuji aby v tento den lidé co to budou chtít  meditovali,modlily,naladili se na svoji Duši a Boha,šli na procházku a nemusely do práce.Kdo o to nestojí a nebude to dodržovat by mohl jít dobrovolně do práce.  

2119.Funkce samo zapnutí TV při krizových situacích.
V televizi by jste si mohly zapnout a vypnout funkci krizového zapnutí televizního vysílaní kdy se Vám televize sama zapne a přepne na krizový kanál.
 
2120.Chytrá televize s internetem a nouzovými postupy.
Při krizových situacích,válkách,přírodních katastrofách Vám stát přes internet pošle do televize nouzové postupy a řešení jak v takových situacích postupovat nebo už budou vloženy do televizí již při výrobě a po té se jen aktivují ale jen méně důležité a ty důležité se pošlou přes internet.

2121.Anti-pyro rukavice a brýle.
Navrhuji aby kdo bude chtít používat petardy a ohňostroje by měli ze zákona povinnost dospělí i děti používat speciální rukavice a brýle které je ochrání před zraněním.
Na rukavicích by bylo napsáno varovaní jak postupovat s pyrotechnikou.
Na jedné straně v Češtině a na druhé v Angličtině.

2122.Vánoční Audio Meditace-Relaxace.
Na CD by mohlo být několik mp3 s Vánočními Meditacemi-Relaxacemi.
Také by se to mohlo hodit pro osamocené nebo nemocné lidi kteří jsou v nemocnicích.
Byla by m-r s Kristem a Vy.
Potom by byla m-r že jste s partnerem v lesní-horské chaloupce,oheň,krb,sněžení,vítr,melodie,jídlo,atd.
Že se klouzáte na rybníku,že stavíte sněhuláka,koulujete se,honíte se,smějete se,atd.
Bylo by dvojCD jedno s hudbou a koledami a druhé bez hudby a koled.
Jedna mp3 by byla pro nemocnici,další pro psychiatrii a další pro vězení.
V těchto mp3 by Vás Kristus vyléčil nebo z Vás udělal pokročilejší lidi.

2123.Erotické Audio Relaxace.
Bylo by dvojCD s mp3 pro jednoho a pro páry a verze pro může a pro ženy.
Děje by se odehrávali v různých prostředích a situacích.
Za deště,horka,v zimě,na pláži,na WC,hotelovém pokoji,ve skalách a lesích, u jezera a v jeskyních, v horské chatě,na vesmírné lodi a jiné planetě,ve vlaku a v autě,na jachtě,v polích,na poušti,ve vaně a sprše,v kuchyni atd.
Nešlo by o klasické vyprávění erotického příběhu o někom ale Vy sami by jste se ho účastnili.
Žena na CD s mp3 pro jednoho by byla jako Vaše partnerka a průvodkyně která by Vám říkala kde jste a kam jdete a co a jak budete dělat.  
K CD s mp3 by se mohlo prodávat zvlášť nebo s erotickými doplňky-pomůckami které by jste potřebovali k lepšímu prožitku ale také můžete používat své pomůcky.  
U výrobce by jste si mohly nechat vytvořit mp3 na zakázku kde bude Váš hlas a zvukové kulisy a Váš nebo jejich scénář nebo si to můžete vytvořit podomácku na PC nebo NT mohl by se vytvořit program který Vám s tím pomůže.
Jestli máte oblíbený film nebo seriál výrobce by Vás mohl vložit do děje nebo ho mírně upravit.
Také by bylo další dvojCD pro seniory pro jednoho a pro páry a verze pro muže a ženy.
Prostředí a děje by byly  upravené vzhledem k jejich věku,potřeb,zálibám,místo rocku by hrála dechovka atd.

2124.Audio příběhy na zakázku.
Jsou audio knihy o někom a co kdyby jste si mohly nechat vytvořit audio knihu o Vás,Rodině,Přátelích,atd.
Výrobci pošlete požadavky na prostředí,jména,kdo,co,kde,jak,příběh,délka,zvukový formát a kvalitu.  
A jestli počítáte s tím že by jste to chtěli zveřejnit a prodávat tak by jste měli část i podílu z prodeje.
Podmínka je že pokud to budete zveřejňovat musíte mít  písmenný souhlas lidí a aby si to výrobce mohl ověřit pokud se tam budou zveřejňovat nějaké reálné věci z jejich životů.

2125.Skoky a pády z oken.
Pod paneláky a domy by se mohly dát umělé keře které by byly přímo zkonstruovány a rozmístěny tak aby zbrzdily pády a skoky lidí a nejen u sebevražd,neopatrností ale i při požárech.
V zemi by mohly být zabudovány něco jako  matrace které by zbrzdily pád a na kterých by se mohlo za běžných okolnostech třeba sedět.Kde by to překáželo třeba na chodníku tak brzdící materiál mohl být pod chodníkem-krytem který se dá na stranu aby člověk spadl do měkkého.V případě nouze a když je trochu času vytáhnete matrace z postelí a položíte před dům.

2126.Zachování národních států,hlasování v Evropské komisi a Evropském parlamentu,Referenda.
Politici by měli hlasovat a přijmout zákon který by jim zakazoval zrušení národních státu bez referend v každém státě,ať se původní občané sami rozhodnou.Jestli budou hlasovat proti potom budete vědět že to není v jejich zájmu mít národní státy.  
V každý stát může udělat referendum nezávisle na EU a také o to žádejte své politiky ve svých zemích aby jste viděli jejich chování a podle toho odhadly jejich cíle jestli se referenda uskuteční nebo ne.

2127.Proti vodní ochrana při požáru.
Při stavbě nových paneláků a bytových domů by se vytvořila proti vodní úprava která by se dala zrušit.
Ve stropech,podlahách,zdech by bylo potrubí a otvory které by se dalo odemknout a uzamknout v závislosti na rozsahu požáru.
Ventily by se ovládaly u vchodových dveří do paneláku nebo bytového domu nebo na jiném v hodném místě.
V případě že by hořel jeden byt budou otevřené otvory které budou odvádět vodu z bytu ven mimo panelák a ostatní byty budou nezatopeny.
V případě že by hořelo několik bytů pod sebou voda se propustí zkr stropy-podlahy přes všechny hořící byty.   
Ve stropech a podlahách by byly malé otvory jako u sprchy a které budou zakryté linem,plovoucí podlahou,koberci atd.  

2128.Protipožární ochrana nových paneláků a bytových domů.
By měli v sobě už proti hořlavé materiály které by bránily rozšíření ohně do dalších části.
Kompletně by vyhořel jeden byt ale ostatní zůstalo bez poškození a to i bez pomoci hasičů.
Mohly by být nouzové protipožární a proti vzduchové rolety které by uzavřely byt aby oheň neměl vzduch.
Systém,rolety a další otvory by se daly zevnitř otevřít pro případ kdyby zůstal někdo uvnitř.     

2129.Odměny a Média.
V médiích,novinách a časopisech se píše o různých událostech a lidech na kterých se oni obohacují a ten o kom se píše dostane něco?Navrhuji když by o Vás něco napsali noviny aby jste měli také právo na odměnu když by na Vás vydělávali peníze.
Ceník.
Odměna by byly podle velikosti a množství fotografií,velikosti a množství textu,jestli je článek pozitivní nebo negativní,jestli jde herce,politiky,běžné lidi,zločince,nemocné a postižené,domy a zahrady,nehody a katastrofy,jestli jsou lidé oblečený,polonahý,nahý,atd.
Autorské svazy chtějí svoje peníze ať je také dostanou lidé o kterých se píše a jsou zveřejňovány jejich fotografie,videa,texty,příběhy a události.

2130.Program VeraCrypt a vylepšení.
Program VeraCrypt by mohl mít vlastní defragmentační nástroj.
Program V.C. by mohl mít svoje vnitřní hodiny a ochranu proti změně času v operačním systému a možnost nastavení časového odemčení programu nebo zašifrovaného souboru.
Šifrovaný soubor který by se poslal na E-mail a na konkrétní PC a NT a konfiguraci ale někdo by ho ukradl v takovém případě by se zašifrovaný soubor sám přepsal a smazal.      
V.C. by mohl mít v sobě šifrovaný komunikační nástroj pomocí kterého by jste mohly posílat šifrované soubory nebo textové,hlasové,video zprávy.

2131.Slevy na jízdné.
Pokud s tím budete souhlasit jen  pro ty co to potřebují a kterým to pomůže.
Přijde mi zbytečné dávat slevu seniorům když mají na účtech vysoké částky a jsou schopni si tu dopravu bez problému zaplatit a dětem když jejich rodiče mají na účtech sta tisíce a miliony.
Tyto peníze které někteří nutně nepotřebují mohly být využity jiným způsobem.
Dopravu zdarma až Česká Republika bude natolik bohatá že si to bude moci v klidu dovolit.

2132.Účet za Diag Human.
V případě že to stát prohraje ,Vy-Daňový poplatníci to budete muset zaplatit(Státní dluhopisy) navrhuji Vám po lidech co za to nesou odpovědnost
vymáhat 14 500 000 000 KČ.
Když Vy způsobíte škodu státu budete to muset zaplatit nebo skončíte ve vězení když stát způsobí škodu  Vám-Daňovým poplatníkům nebo soudci způsobí
justiční omyl tak to také zaplatíte Vy.
Ministr nic neplatí,úředníci,státní zástupci,soudci,atd. jen Vy.
V případě prohraného soudu  dejte je někdo k soudu.
V případě že někdy budete muset něco státu zaplatit a budete mít soudní spor tak soudci-kyni můžete říct kdy Vám daňovým poplatníkům zaplatí
politici a úředníci škodu 14 500 000 000 Kč za Diag Human.    
Více info na Svobodny Vysílač 2020-01-03-Tapin-radio-Sefredaktor-Aeronet-cz-pan-VK a AEnews.
Zatím jsem to neslyšel celé.)   

2133.Válka s Íránem.
Pro Íránce pokud je to pravda co je v nahrávce  Svobodny Vysílač 2020-01-03-Tapin-radio-Sefredaktor-Aeronet-cz-pan-VK a na stránkách AEnews.
Potom jim spadnete do pasti a uděláte to co oni chtějí a proto bych se do žádné války nepouštěl protože jim akorát pomůžete.
Nejvíce to odnesou nevinní lidé a vojáci ať jsou jakékoliv národnosti a ty co zatím stojí se nic nestane.
Navrhuji dát všechny odpovědné osoby ke všem možným soudům i když to bude asi zbytečné a vytvořit blok zemí který nebude kupovat americké zbraně a najít jiné způsoby.
Někdy je nebojovat výhoda než slabost,nebojovat může způsobit větší škody než bojovat.
Vás to stojí oblíbeného Generála je to bude stát miliardy dolarů protože nebudou moci vyrábět zbraně kterými by Vás potom zabíjeli a zraňovali.
Navrhuji najít po celé planetě a sestavit všechny zločiny Amerických a Izraelských Prezidentů,Politiků,Korporací,Vojáků,Společností,atd.
se všemi zeměmi a lidmi z celé planety kteří budou chtít a vytvořit knihu-y,DVD,Filmy,Dokumenty a založit internetové stránky a po té to zveřejnit,sdílet,prodávat,rozdávat zadarmo a v co nejvíce jazycích a samozřejmě si to všechno ověřovat a z více zdrojů.
V Americe a Evropě a jinde na planetě se najdou lidé co Vám s tím pomohou hlavně ať je to pravda a nejsou to polopravdy a manipulace a předpokládám že se to pokusí přes nějaké nastrčené lidi zdiskreditovat nebo zakázat.     
Problém je že Americká Armáda je příliš silná a vyspělá a když bude útočit na jeden stát za druhým tak je to pro ně snadnější než bojovat s 20 zeměmi současně v různých částech světa.
Já nejsem proti slušným Američanům mám rád některé Americké herce,zpěváky,filmy,seriály,hudbu,spisovatele,lidi.      
Ne všichni Američané,Evropané,atd jsou proti slušným Íráncům a když budete útočit na Američany,Evropany co s tím nemají nic společného tak je na své straně mít nebudete.
Problém jsou Prezidenti a Politici a lidi co jsou za nimi kteří se nedokážou dohodnout a záměrně rozpoutávají války a konflikty aby jiní měli peníze a obchody a potom to odnáší civilisté,vojáci,ekonomiky,příroda.
Kdyby všichni(většina) vojáků na planetě řekli Ne My válčit nepůjdeme a odešli z armády tak Prezidenti a Politici a výrobci zbraní tak se stanou bezmocní a nebude takový prodej zbraní.
Prezidenti,Politici a výrobci zbraní sami nepůjdou do Íránu zabíjet civilisty a vojáky na to mají jiné ....
Když bojovat a války tak jedině za sebe,rodinu,přátelé,domov ale ne za Prezidenty a Politiky atd. kteří je rozpoutávají a jsou nejvíce chráněni a sami se žádných bojů  přímo neúčastní.   
Terorista je ten kdo vraždí,mučí,unáší,vězní bez soudu,znásilňuje,útočí na civilisty,bezbranné,nemocné a porušuje zdravé zákony.
OSN a Lidstvo by mohlo přijmout nové lidské právo Odmítnou bojovat  a vraždit i když to nařídí Prezident,Politici,Stát žádný politik by neměl mít právo jiným lidem přikazovat jdi ho za Mě zavraždit-zabít protože Mě se nelíbí a mám s ním osobní problémy.   
Někteří Prezidenti a Politici se ohánějí tím že jim někdo zabíjí jejich občany a to jim dává ospravedlnění k útokům a sankcím.
Proto navrhuji nezabíjejte  a nenapadejte lidi co Vám nic neudělali protože jim tím akorát dáváte munici(ospravedlnění)a navíc  to odnesou nevinní.
Pro Americké,Spojenecké,Íránské vojáky jestli je pravda co je nahoře v nahrávce na Vaši smrti,zraněních,utrpeních,bolestech,strádáních,depresích,
sebevraždách,rozvratu rodin, někdo k SAKRU vydělá velkou spoustu prachů za kterou si poletí na dovolenou k moři a zelenými dolary si zapálí doutník a budou si říkat jaký jsou to borci že na Vaší hlouposti si namastili zase kapsy.
Vy budete ležet pod zemí,v nemocnici,a ty štastnější se vrátí živý a zdravý a někteří z Vás se střelí potom do hlavy nebo se upijete k smrti.     
Vojáci z celé planety odejděte ze státních armád a založte svoje vlastní skupiny a armády které budou chránit svoje rodiny,přátelé,kolegy,sousedy,zem nezávisle na státu,Politicích a Prezidentech kteří Vás využívají a zneužívají pro své účely a někdy i obohacení jste nástroje ve špatných rukách.
Mám sen.
Mám sen že se jednou všichni války chtiví Prezidenti,Politici,Obchodníci,Zbrojaři,Vůdci,Vládci,Bankéři a ty co jsou za nimi se svezou do arény kde dostanou boxerské rukavice a tam si to vyřeší mezi sebou a budou se tam boxovat do té doby dokud je to nepřejde.Ono se to válčí a bojuje když u toho nejsou.
Jestli někteří Američané válčí protože mají velké dluhy a ekonomika jde ke dnu tady najdou dost vynálezů,nápadů,inovací na výrobu a snad to její ekonomice také pomůže.      

-----------------------------------------------------
Mám občas tendence  skončit se psaním když vidím jak se tady někteří lidé chovají a nechat Vás aby jste se tu pozabíjeli.
Píšu to na rovinu pokud si přeje být na vyšší úrovni a jsem schopen Vám nějak pomoci M.V.N.I. tak to budu dělat ale pokud si přeje lidstvo se zničit budu také pro za obě varianty budu rád protože to utrpení lidí,zvířat,rostlin,planety už konečně skončí.   
-----------------------------------------------------

2134.Zákaz domobran a Vytvoření bezpečnostních agentur.
Z archivu Svobodného vysílače jsem slyšel pořad s Panem V.K.na Tapin Rádio 10.1.2020.
Tam mluvil o vykrádání domů a že policie je bezmocná a zákazu domobran a že si lidé musí platit bezpečnostní agenturu pokud to finančně utáhnou.A v tom jsem našel možná řešení než je možná zakážou.
Budou Vám zakazovat a ovládat Vás dokud jim neřeknete dost a jednou už může být pozdě.  
Místo domobran by se mohly vytvořit bezpečnostní agentury které se v nejhorším změní v domobranu.
Chtělo by si to dávat pozor na infiltraci lidí kteří poslouchají lidi kteří spolupracují se zločinci.

2135.Bankovní Válečné Zákony.
Co nejvíce zemí na planetě by mohlo přijmout zákony že žádná banka na planetě nebo bankovní rodina atd.nesmí financovat Války a Konflikty.
Po zjištění že byly zákony porušeny 99% majetku Banky nebo Bankovní Rodiny,Společností,atd. bude zabaveno a vynaloženo na opravy atd.Tyto lidé budou souzeni z financování a z podporování zabíjení nevinných lidí.
NOVÝ ZÁKON.
Banky mají zakázáno jakýkoliv způsobem podporovat zabíjení a mrzačení lidí,zvířat a financovat jednotlivce,skupiny,organizace které nepřiměřeným a bezohledným způsobem  podílí na ničení přírody.
Každá banka která bude vědět že její peníze atd.jsou používaný k zabíjení indiánů v Jižní,Střední,Severní Americe a jinde bude zrušena a její majetek bude použit na odškodnění.