Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cesta ke třetí světové válce.

2133.Válka s Íránem.
Pro Íránce pokud je to pravda co je v nahrávce  Svobodny Vysílač 2020-01-03-Tapin-radio-Sefredaktor-Aeronet-cz-pan-VK a na stránkách AEnews.
Potom jim spadnete do pasti a uděláte to co oni chtějí a proto bych se do žádné války nepouštěl protože jim akorát pomůžete.
Nejvíce to odnesou nevinní lidé a vojáci ať jsou jakékoliv národnosti a ty co zatím stojí se nic nestane.
Navrhuji dát všechny odpovědné osoby ke všem možným soudům i když to bude asi zbytečné a vytvořit blok zemí který nebude kupovat americké zbraně a najít jiné způsoby.
Někdy je nebojovat výhoda než slabost,nebojovat může způsobit větší škody než bojovat.
Vás to stojí oblíbeného Generála je to bude stát miliardy dolarů protože nebudou moci vyrábět zbraně kterými by Vás potom zabíjeli a zraňovali.
Navrhuji najít po celé planetě a sestavit všechny zločiny Amerických a Izraelských Prezidentů,Politiků,Korporací,Vojáků,Společností,atd.
se všemi zeměmi a lidmi z celé planety kteří budou chtít a vytvořit knihu-y,DVD,Filmy,Dokumenty a založit internetové stránky a po té to zveřejnit,sdílet,prodávat,rozdávat zadarmo a v co nejvíce jazycích a samozřejmě si to všechno ověřovat a z více zdrojů.
V Americe a Evropě a jinde na planetě se najdou lidé co Vám s tím pomohou hlavně ať je to pravda a nejsou to polopravdy a manipulace a předpokládám že se to pokusí přes nějaké nastrčené lidi zdiskreditovat nebo zakázat.     
Problém je že Americká Armáda je příliš silná a vyspělá a když bude útočit na jeden stát za druhým tak je to pro ně snadnější než bojovat s 20 zeměmi současně v různých částech světa.
Já nejsem proti slušným Američanům mám rád některé Americké herce,zpěváky,filmy,seriály,hudbu,spisovatele,lidi.      
Ne všichni Američané,Evropané,atd jsou proti slušným Íráncům a když budete útočit na Američany,Evropany co s tím nemají nic společného tak je na své straně mít nebudete.
Problém jsou Prezidenti a Politici a lidi co jsou za nimi kteří se nedokážou dohodnout a záměrně rozpoutávají války a konflikty aby jiní měli peníze a obchody a potom to odnáší civilisté,vojáci,ekonomiky,příroda.
Kdyby všichni(většina) vojáků na planetě řekli Ne My válčit nepůjdeme a odešli z armády tak Prezidenti a Politici a výrobci zbraní tak se stanou bezmocní a nebude takový prodej zbraní.
Prezidenti,Politici a výrobci zbraní sami nepůjdou do Íránu zabíjet civilisty a vojáky na to mají jiné ....
Když bojovat a války tak jedině za sebe,rodinu,přátelé,domov ale ne za Prezidenty a Politiky atd. kteří je rozpoutávají a jsou nejvíce chráněni a sami se žádných bojů  přímo neúčastní.   
Terorista je ten kdo vraždí,mučí,unáší,vězní bez soudu,znásilňuje,útočí na civilisty,bezbranné,nemocné a porušuje zdravé zákony.
OSN a Lidstvo by mohlo přijmout nové lidské právo Odmítnou bojovat  a vraždit i když to nařídí Prezident,Politici,Stát žádný politik by neměl mít právo jiným lidem přikazovat jdi ho za Mě zavraždit-zabít protože Mě se nelíbí a mám s ním osobní problémy.   
Někteří Prezidenti a Politici se ohánějí tím že jim někdo zabíjí jejich občany a to jim dává ospravedlnění k útokům a sankcím.
Proto navrhuji nezabíjejte  a nenapadejte lidi co Vám nic neudělali protože jim tím akorát dáváte munici(ospravedlnění)a navíc  to odnesou nevinní.
Pro Americké,Spojenecké,Íránské vojáky jestli je pravda co je nahoře v nahrávce na Vaši smrti,zraněních,utrpeních,bolestech,strádáních,depresích,
sebevraždách,rozvratu rodin, někdo k SAKRU vydělá velkou spoustu prachů za kterou si poletí na dovolenou k moři a zelenými dolary si zapálí doutník a budou si říkat jaký jsou to borci že na Vaší hlouposti si namastili zase kapsy.
Vy budete ležet pod zemí,v nemocnici,a ty štastnější se vrátí živý a zdravý a někteří z Vás se střelí potom do hlavy nebo se upijte k smrti.     
Vojáci z celé planety odejděte ze státních armád a založte svoje vlastní skupiny a armády které budou chránit svoje rodiny,přátelé,kolegy,sousedy,
zem nezávisle na státu,Politicích a Prezidentech kteří Vás využívají a zneužívají pro své účely a někdy i obohacení jste nástroje ve špatných rukách.
Mám sen.
Mám sen že se jednou všichni války chtiví Prezidenti,Politici,Obchodníci,Zbrojaři,Vůdci,Vládci a ty co jsou za nimi se svezou do arény kde dostanou boxerské rukavice a tam si to vyřeší mezi sebou a budou se tam boxovat do té doby dokud je to nepřejde.
Ono se to válčí a bojuje když u toho nejsou.
Jestli někteří Američané válčí protože mají velké dluhy a ekonomika jde ke dnu tady najdou dost vynálezů,nápadů,inovací na výrobu a snad to její ekonomice také pomůže.      

-----------------------------------------------------
Mám občas tendence  skončit se psaním když vidím jak se tady někteří lidé chovají a nechat Vás aby jste se tu pozabíjeli.
Píšu to na rovinu pokud si přeje být na vyšší úrovni a jsem schopen Vám nějak pomoci M.V.N.I. tak to budu dělat ale pokud si přeje lidstvo se zničit budu také pro za obě varianty budu rád protože to utrpení lidí,zvířat,rostlin,planety už konečně skončí.   
-----------------------------------------------------

18.E.lektro-A.utomobil poháněný a dobíjený pomocí větru a slunce(Perpetuum mobile).
Na střechu auta se položí vrtule s elektroturbínou,okolo se z části vytvoří ochranný kryt.
E.A.se rozjede a na střeše se roztočí vrtule která začne vytvářet elektřinu pro autobaterie a elektromotor.
Něco podobného jako u větrných elektráren.
Jestli-že by vrtule na střeše nestačila na E.A. se položí jako podpora solární panely a menší vrtule na přední dveře.
Bez ropy,benzínu,plynu,dobíjecích a pohonných stanic,čekání na vítr.0:-).